هفتمین دوره مسابقات  RoboSkills کرمان در دولیگ مهارت و نبرد ربات ها  برگزار می گردد  . در مرحله اول لیگ جنگجوی 30 کیلوگرم و مهارت در تاریخ 3 الی 5 مرداد  و در مرحله دوم لیگ جنگجوی  60 کیلوگرم  برگزار خواهد شد . توجه داشته باشید که در لیگ مهارت ربات بایستی در محل مسابقه ساخته شود .

 مسابقات RoboSkills کرمان توسط خانه خلاق و نوآوری فرامهارت ، آموزشگاه لاوان و با حمایت سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان  و به مدیریت آقای مهندس سید علی سید جعفری برگزار می گردد .
دبیرخانه مسابقات RoboSkills  کرمان  با آرزو موفقیت برای تمامی شرکت کنندگان، از تیم ها درخواست دارد که با مطالعه دقیق قوانین مسابقه به آن عمل کنند. تیم ها می توانند برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از آخرین اخبار و بروزرسانی قوانین  از طریق کانال تلگرام مسابقات به آدرس RoboSkills_iran@ و سایت مسابقات با کمیته اجرایی در ارتباط باشند. قوانین ممکن است تا یک هفته قبل از مسابقه تغییر و بروزرسانی شود . آخرین نسخه قوانین از طریق سایت مسابقه قابل دریافت است. ثبت نام و شرکت در مسابقه به منزله قبول قوانین است و تیم ها موظفند به قوانین عمل کنند.

قوانین هفتمین دوره مسابقات RoboSkills

جهت اطلاع از آخرین وضعیت قوانین و اطلاعیه ها به کانال تلگرام مسابقات (RoboSkills_iran@) مراجعه نمایید و در گروه مسابقات عضو شوید .

جوایز هفتمین دوره مسابقات RoboSkills

هزینه های ثبت نام هفتمین دوره

  • لیگ مهارت آزاد هر عضو 5.000.000 تومان
  • لیگ جنگجوی 30 کیلوگرم هر تیم 5.000.000 و هر عضو 1.000.000تومان